1

Display Pazarlama

Ücretli online reklamların farklı bir çeşididir. Kampanya görseli şeklinde müşteriye ulaştırmak istediğiniz mesaj ve görselle tasarım yapılır. Arama sonuçlarında bulunmadığından yazılı reklamlardan işlevselliği farklıdır.

Banner & Landing Page

Display Marketing içerisinde farklı ebatlarda oluşan tasarımlara Banner Seti diyoruz. Oluşan setin değişik mecralarda değişik yerlere yerleşmesi ve bu reklamların tıklanmaları sonucu ulaşacakları hızlı karşılama sayfası olarak nitelendirdiğimiz Landing Page birlikte bir bütündür.

  • Alternatifli Konsept Banner Seti Tasarımı
  • Alternatifli Landing Page Tasarımı
  • Tüm bu hizmetin okunabilmesi için takip kodlarının önemi. Potansiyel Müşteri Adayının reklamdaki ve Landing pagedeki yaptığı bazı gezinti hareketlerine göre puanlandırma.
Display Pazarlama

İş Süreçlerimiz

Görüntülü reklam potansiyel müşteri adaylarımız da, ilk olarak farkındalık oluşturmanızı sağlar. Sonra da sırasıyla; ilgisini çekersiniz, değerlendirmeye alınırsınız ve satın alma işlemi gerçekleşir ve en önemlisi bu sayede sadakat sağlanır.

Process image

Piyasa Araştırması & Keşif

İstenen Display Reklam için piyasa araştırması yapılır ve bu sayede rakiplerin ne yaptığıda raporlanmış olur.

Sonraki Adım
Process image

Strateji

Söylemler ve Görsellere karar verilir. Bu sayede display reklamın stratejisi oluşmaktadır.

Sonraki Adım
Process image

Landing Page Tasarımı

Landing Page dediğimiz karşılama sayfası potansiyel müşteri bilgisi (Ad Soyad, Telefon, Email vb.) toplamak amacıyla yapılmaktadır. Display reklam link olarak mevcut websitesine bağlanmaz yeni tasarlanan Landing Page 'e bağlanır. Amaç veri toplamaktır.

Sonraki Adım
Process image

Inbound Marketing

Tasarımı yapılan Lnding Page içerisine Inbound Marketin Yazılımı takip kodları yerleştirilir. Bu sayede birkez form dolduran müşteri resmi websitesine geldiğinde sistem onu tanır ve ona özel popup gösterimi, notifikasyon yada otomatik email gönderimi yapabiliriz. Kişiye özel kampanya yönetimi bu sayede yapılabilir.

Sonraki Adım
Process image

Raporlama

Yapılan bu Display Marketing hizmetlerinin tamamı raporlanabilir ve Lead (Potansiyel Müşteri) edinme başına maliyet hesaplanabilir olur. Kör bir şekilde reklam yapmazsınız önünüzü görerek hareket edebilirsiniz.

Yeniliklerden haberdar olmak için
E-Bülten'imize üye olun.