1

Email Pazarlama

Email pazarlama stratejimizle trafiğinizi artırın ve daha iyi müşteri ilişkileri oluşturun.

Sonuç Odaklı E-posta Pazarlama

E-Posta pazarlamanın amacı grafiksel bir anlatımla işinizi yada kampanyanızı potansiyel müşterinize email yoluyla ulaştırmaktır. Aynı zamanda ulaşan bu emailin ne kadar dikkatli okunduğu yada direk silindiği, spam'e düşüp düşmediği gibi önem arzeden konular vardır.

  • Kişiselleştirilmiş email gönderimi.
  • Sürükle bırak ile email tasarım kolaylığı.
  • Emailleriniz doğrudan gelen kutusuna gitmesini sağlıyoruz.
E-posta Pazarlama

İş Süreçlerimiz

Aora Email Pazarlama kurumsal düzeyde çok yönlü kampanya yönetimi, analitik tahminler, raporlama ve uygulama araçları ile ek yazılım kurulumu olmadan web tarayıcısı üzerinden erişilebilen güvenli, ölçeklenebilir bulut tabanlı bir platform sağlamaktadır.

Process image

Planlama & Tasarım

Email Pazarlamada oluşturmak istediğiniz emaili şablonlarımız içinden responsive bir şekilde tasarlayabilirsiniz.

Sonraki Adım
Process image

Strateji

Mevcut potansiyel müşteri verinizi (izinli eposta için gerekli izinler alınmış olan veri) sistem içerisinde xls, csv vb. dosyalardan yükleme yapabilir ve tek tek satırlarda da düzenleme yaparak eposta pazarlama yapabilir bir grup oluşturmuş olursunuz. Farklı gruplar oluşturarak farklı içeriklerdeki emailleri farklı gruplara gönderebilir sonuçlarını raporlayabilirsiniz. Stratejiniz oluşturacağınız gruplar ve eposta tasarımlarıyla oluşacaktır.

Sonraki Adım
Process image

Optimizasyon

Hem eposta pazarlama yapacağınız veride bulunan potansiyel müşterilerinizin verisi üzerinde hemde eposta tasarımında optimizasyonlar yaparak eposta okunma oranlarını artırabilir ve müşteriye dönüşüm oranlarını artırabilirsiniz.

Sonraki Adım
Process image

Testler

Toplu olarak eposta gönderimi yapmadan A/B eposta gönderim testleri yaparak inbox'a iletilen eposta sayısını artırmak için ön testler yapabilirsiniz. Başarı yüzdesini artırdıktan sonra A/B testinden gerçek gönderime geçebilirsiniz.

Sonraki Adım
Process image

Gönderim & Raporlama

Toplu gönderimi yaptıktan sonra, gönderim başarı yüzdesi, inbox'a düşme oranı, okunma oranı, gönderdiğiniz eposta tasarımının içerisinde hangi kısımlarda potansiyel müşterinin mouse ile gezindiğine kadar sıcaklık analizi verebiliyoruz. Daha sonrada oluşan istatistikleri rapor olarak excel yada pdf olarak export edebilmenizi sağlıyoruz.

Yeniliklerden haberdar olmak için
E-Bülten'imize üye olun.