1

Logo & Marka Tasarımı

Şirketiniz için özel olarak logo ve kurumsal kimlik oluşturacağız.

Marka Neden Önemlidir?

Herhangi bir girişimi, ölümsüzleştiren ve piyasada sağlam bir vizyon sahibi olmasını sağlayan tek şey, kurumsal kimliktir. Deneyim sahibi olmayan veya kurumsal kimlik oluşturma konusunda artı veya eksi değerlendirme yapmayan kurumlar, eksik taşlar sebebi ile dışarıya karşı tam ve profesyonel bir görüntü veremediklerini geçte olsa anlıyorlar. Bu tarz girişim sahipleri oluşan bu başarısızlıktan sonra ikinci girişimlerinde ilk yaptıkları iş, kurumsal kimlik çalışması olmaktadır.

  • Dijital tasarımlarda Masaüstü, tablet ve mobil cihazlarınız için tek tasarım.
  • Fark yaratan güzel, modern ve eşsiz tasarımlar.
  • Stratejik olarak oluşturulmuş kullanıcı deneyiminin tasarımlara uygulanması ile satışlarınızı artırın.
Marka Süreçleri

İş Süreçlerimiz

Harika tasarımlar işletmenize büyük değer katar.
Sizi memnun etmek ve Piyasanın memnuniyetini sağlamayı aynı anda yapmak her Marka Tasarım Ekibinin harcı değildir.

Process image

Keşif

Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımlarında ilk olarak işini yapacağımız kurumu keşfederiz. Kurumun iş dinamikleri ve iş akışları bizim için önemlidir.

Bu süreç iyi özümsenirse iyi iş ortaya çıkar ve kurumu gerçekten en iyi ifade eden tasarım ete ve kemiğe bürünmeye başlar.

Sonraki Adım
Process image

Eskiz Çalışmaları

Keşif sonrası karalama diyebileceğimiz çalışmalar yapılır ve kurumun ifadesi kara kalem ile ortaya koyulmaya çalışılır. Bu çalışma günler yada haftalar alabilir.

Her çalışma müşteri ile paylaşılıp yaklaşım detayları yorumlanır ve son olarak bir eskiz üzerine yoğunlaşılır.

Sonraki Adım
Process image

Sayısallaştırma

Eskiz üzerine dijital ortamda çalışma yapılarak ana iskelet tasarımsal olarak çıkartılır. Müşteri bu aşamadan itibaren logom ve kurumsal kimliğim oluşuyor diyebilir. :)

Sayısallaşan eskizlerin alternatif yorumları ile birlikte sunumu yapılır ve ana omurganın hangi tasarım olacağına karar verilir.

Sonraki Adım
Process image

Renklendirme

Kurum için hayal edilen uyumlu yada zıt renk setleri oluşturulur ve Sayısallaştırılmış tasarım omurgası üzerinden örneklenir.

Müşteriye yapılan alternatif renk setleri sunumu sonrası bir sete karar verilir.

Sonraki Adım
Process image

Final Logo ve Tasarım

Oluşan Renklendirilmiş Logo, Renklerde göz önünde bulundurularak standartlar oluşturulur. Kurumun olması gereken tüm saha metaryelleri kağıt üzerinde listelenir. Bu listelemede kurum içi iş akışları bile önemlidir. Buna göre üretilecek evrak tasarımları olacaktır.

Logonun dik, yan, dişi, erkek, vb. tüm kullanım standartları belirlenir ve tüm gerekli kurumsal kimlik listesinin ürünleri alternatifli olarak tasarlanır. Bu süreç kimi zaman 3 gün, kimi zaman kurumun ihtiyaç ve beğenilerine göre 1 ay vakit alabilmektedir.

Yeniliklerden haberdar olmak için
E-Bülten'imize üye olun.