1

Mobil Uygulama Arayüz Tasarımı

İşinizi çok iyi tasarlanmış mobil uygulamalarla büyütün.

MOBİL UYGULAMAYA MI İHTİYACINIZ VAR ?

Android ve IOS Platformları için mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Yeni mobil uygulama fikrinizle bize gelin, birlikte projelendirelim, hem tasarımı hemde kodlaması ve mimarisiyle performansı yüksek, üstün kullanıcı deneyimi sunan mobil uygulamanızı birlikte üretelim. Hem de uygulamanızın Google Play Store ve App Store’da öne çıkması gibi pazarlama konularında da size destek verelim.

  • Doğrudan hedef kitlenize uygun bir tasarımla mobil uygulama arayüzleri tasarlayalım.
  • ­ Fark oluşturan eşsiz ve modern tasarımlar geliştiriyoruz.
  • Stratejik olarak tasarlanmış arayüzler ile satışlarınızı artırın.
web design description image

İş Süreçlerimiz

Analiz, Tasarım, Geliştirme ve fazlası...

Keşif

Keşif

İş modelinizin ihtiyaçlarına, hedef kitlenize ve bütçenize uygun olan çözümler geliştiririz. İşin başında yapılan sağlam bir analiz sonucu öngörülemeyen maliyetlerin ve zaman planının sizi endişelendirmesine gerek kalmaz. Keşif aşamasında tüm Uygulama link map'i oluşturulur.

Tüm tasarım elementleri, kullanıcı deneyimlerinden alınan know-how ile Google Material Design ve iOS Human Interface ilkelerine uygun olarak tasarlıyoruz.

Sonraki Adım
Eskiz Çalışmaları

Eskiz Çalışmaları

Keşif sonrası karalama diyebileceğimiz çalışmalar yapılır ve arayüzün omurgası ve navigasyon yapısı belirlenir. Bu çalışma beğeni durumuna göre günler yada haftalar alabilir.

Her çalışma müşteri ile paylaşılıp yaklaşım detayları yorumlanır ve son olarak bir eskiz üzerine yoğunlaşılır.

Sonraki Adım
Sayısallaştırma

Sayısallaştırma

Eskiz üzerine dijital ortamda çalışma yapılarak ana iskelet tasarımsal olarak çıkartılır. Müşteri bu aşamadan itibaren mobil uygulama arayüzüm oluşuyor diyebilir. :)

Sayısallaşan eskizlerin alternatif yorumları ile birlikte sunumu yapılır ve ana omurganın hangi tasarım olacağına karar verilir.

Sonraki Adım
Uygulama Arayüzü Renklendirme

Renklendirme

Kurum yada Proje için hayal edilen uyumlu yada zıt renk setleri oluşturulur ve Sayısallaştırılmış tasarım omurgası üzerinden örneklenir.

Müşteriye yapılan alternatif renk setleri sunumu sonrası bir sete karar verilir.

Sonraki Adım
Final Uygulama Tasarımı

Final Uygulama Tasarımı

Oluşan Renklendirilmiş Mobil Uygulama Tasarımı, Renklerde göz önünde bulundurularak standartlar oluşturulur. Uygulamanın olması gereken tüm detayları içerikleri ile birlikte grafiksel olarak sunulur. Arayüzün cihaz testleri gerçekleştirilir ve raporlanır. Bug Reportlara göre güncellemeler yapıldıktan sonra projenin Back End ekibine Mobil Uygulama Arayüzü teslim edilir.

Yeniliklerden haberdar olmak için
E-Bülten'imize üye olun.