1

Mobil Uygulama Geliştirme

Şirketinize yada Projenize özel mobil uygulamalar oluşturuyoruz.

MOBİL UYGULAMAYA MI İHTİYACINIZ VAR ?

Android ve IOS Platformları için mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Yeni mobil uygulama fikrinizle bize gelin, birlikte projelendirelim, hem tasarımı hemde kodlaması ve mimarisiyle performansı yüksek, üstün kullanıcı deneyimi sunan mobil uygulamanızı birlikte üretelim. Hem de uygulamanızın Google Play Store ve App Store’da öne çıkması gibi pazarlama konularında da size destek verelim.

  • Doğrudan hedef kitlenize uygun bir mobil uygulama geliştirelim.
  • Fark oluşturan eşsiz ve modern uygulamalar geliştiriyoruz.
  • Stratejik olarak geliştirilmiş mobil uygulamalarla satışlarınızı artırın.
Mobil Uygulama Geliştirme

İş Süreçlerimiz

Analiz, Tasarım, Geliştirme ve fazlası...

Process image

Keşif

İş modelinizin ihtiyaçlarına, hedef kitlenize ve bütçenize uygun olan çözümler geliştiririz. İşin başında yapılan sağlam bir analiz sonucu öngörülemeyen maliyetlerin ve zaman planının sizi endişelendirmesine gerek kalmaz. Keşif aşamasında tüm Uygulama link map'i oluşturulur.

Sonraki Adım
Process image

Kodlama

Mobil Uygulamayı kendi kolayımıza gelecek şekilde değil, Uygulamayı kullancak kullanıcılar ve sizin ihtiyaçlarınıza göre geliştiriyoruz. Bu şekilde uygulamanın tamamlanmasından sonra ihtiyaç duyulan analiz, iyileştirme, bakım, güncelleme ve diğer yönetim araçlarının entegre edilmesi aşamalarında hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Tablet ve akıllı telefon için mobil uygulamanızı geliştirirken, uygulamanız için yüksek performanslı ve güvenlikli araçlar seçeriz.

Sonraki Adım
Process image

Final Mobil Uygulama

Çok iyi bir uygulama geliştirdiniz ancak bu sadece bir başlangıç. Tanıtım ve pazarlama hizmetlerimiz ile Google Play Store ve App Store uygulama marketlerinde yer alan 3 milyondan fazla uygulama arasından insanların sizi bulmasını bekleyemezsiniz. Tanıtıcı internet sitesi, sosyal medya hesapları, promosyon videosu, ASO (uygulama marketi arama optimizasyonu) ve reklam kampanyaları ile uygulamanızı geniş kitlelere ulaştırarak başarıya ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Yeniliklerden haberdar olmak için
E-Bülten'imize üye olun.