1

Gizlilik Politikası

Vermiş olduğunuz Bilgiler

Müşterilerimizin www.aora.com.tr sitemize vermiş olduğu bilgilerin gizliliğinin korunması ve ilgili hususlarda aşağıda kuralları belirtilen Gizlilik Politikası işletilmektedir. Sitemize girilen bilgilerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin içeriğine göre Aora Bilgi Teknolojileri sunucu altyapısında alınmıştır.

Bilgilerin Kullanımı

Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya gezintileri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Aora Bilgi tarafından iletişime geçme amaçlı olarak kullanılabilir, çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış için süresiz olarak kayda alınabilir, Aora Bilgi Teknolojileri ve yatırımları olan projeler nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda kullanılabilir. Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Aora Bilgi Teknolojileri ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Aora Bilgi Teknolojileri ‘ne aittir.

Özel İstek ve Talepler

Müşterilerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye/firmaya özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek websitesi, grafik çalışması yada yazlımların iadesi söz konusu değildir.

Ek Bilgi

Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0216 580 97 20 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, info@aora.com.tr e-posta adresinden veya www.aora.com.tr adresinden Aora Bilgi Teknolojileri ‘ne danışabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mah. Turgut Özal Blv. Gardenya 7/1 Kat 14 No 86 Ataşehir / İstanbul

Yeniliklerden haberdar olmak için
E-Bülten'imize üye olun.