1

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal Medyada var olarak ve güncel kalarak potansiyel müşterilinize erişebilirsiniz.Bu sayede ticaret trafiğinizi de artırmış olacaksınız.

Hedef Odaklı Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya sayfalarınızı düzgün yönettiğiniz takdirde marka bilinirliğiniz, müşteri sayınız ve marka değeriniz artacaktır. Pazarlama, bu işin ana fonksiyonudur. Mümkün olan en fazla kullanıcıya ulaşmak ve dikkatini çekmek için çalışırken, tüm sosyal ağlarda markanızın var olmasını yönetiyoruz.

  • Sosyal Medya sayfalarınızda yayınlanacak kreatif tasarımları yapıyoruz.
  • Planlı çalışıyoruz ve zamanında tüm paylaşımlarınızı yapıyoruz.
  • Sosyal Medya Pazarlama hizmetimizle bir bütçe oluşturmanızı ve yeni müşteriler kazanmanızı sağlıyoruz.
Sosyal Medya Yönetimi

İş Süreçlerimiz

Process image

Keşif

Şirketinizi, ürün ve hizmetlerinizi iyi tanımamız gerekiyor bunun için bir ön araştırma ve brif alma sürecimiz olmaktadır. Piyasadaki rakipleriniz Sosyal Medya yönetimlerini de inceledikten sonra Sosyal Medyanızı Yönetmek için hazır oluyoruz.

Sonraki Adım
Process image

Strateji

Rakiplerinizin websiteleri Sosyal Medya Yönetimlerini incelerken güçlü yönlerinizi onlardan farklı olarak nasıl öne çıkarabiliriz. Potansiyel müşterilerimize nasıl şirket, ürün ve hizmet niteliklerimizi anlatabiliriz diyoruz ve bunun iyi ve hızlı bir yolunu size sunuyoruz.

Sonraki Adım
Process image

Optimizasyon

Sosyal Medya sayfalarınızın mevcut içerikleri toparlanır ve optimize edilir. Potansiyel Müşteriye ulaşma odaklı sayfalarınız revize edilir.

Sonraki Adım
Process image

İçerik ve Kreatif Tasarım

Düzenli olarak özel gün paylaşımları ve kampanya paylaşımları içerik olarak hazırlanır ve kreatif tasarımları alternatifli olarak paylaşım gününden 1 hafta önce Sosyal Medya Sayfa sahibi onayına sunulur ve paylaşım takvimlendirmesi yapılır.

Sonraki Adım
Process image

Pazarlama & Raporlama

Yapılan paylaşımlar belirlenmiş olan hedef kitlelere Sosyal Medya Reklam metodları ile potansiyel müşterilere gösterilir ve buradan ciddi bir ilgili data toparlanır. Bu mecralardan toplanılan Potansiyel Müşteri datalarına Satış Pazarlama ekipleri email ve telefon yolu ile ulaşarak bu bağlantıları satışa dönüştürmeye çalışırlar. Sonunda yapılan reklamların satışa dönüşüne kadar olan süreç raporlanır.

Yeniliklerden haberdar olmak için
E-Bülten'imize üye olun.