1

Websitesi Tasarımı

Bir şirketin en iyi reklam mecrası kendi websitesidir. Bu sebeple şirketlerin websitelerinin içeriklerine ve tasarımlarına maksimum seviyede özen göstermesi gerekmektedir.

Responsive Websitesi Tasarımı

Hertür Cihazla Uyumlu Websitesi tasarımı. Bir kuruma ait olan Mağaza’nın görüntüsü ne kadar önemli ise Websitesi de en az onun kadar önemli durumdadır. Hem websitesi üzerinden verilen hizmetler eksiksiz olmalı hemde grafiksel olarak çok şık ve kurumunuzu iyi ifade ediyor olmalıdır.

  • Websitesi tasarımlarında Masaüstü, tablet ve mobil cihazlarınız için tek tasarım.
  • Fark yaratan güzel, modern ve eşsiz tasarımlar.
  • Stratejik olarak oluşturulmuş kullanıcı deneyiminin websitesi tasarımlarına uygulanması ile satışlarınızı artırın.
web design description image

İş Süreçlerimiz

Websitenizin, tasarımı, kullanıcı dostu arayüzü, kullanıcı deneyimlerine göre hazırlanmış içerik akışı.
Websiteniz yaşayan bir organizma olması gerekir, yaptık ve bitti denemez. İçeriklerin sürekli güncellenmesi gerekir bu sayede aranabilir ve bulunabilir olmanın tadını çıkarırsınız.

Process image

Site Haritası Oluşturma

Firmaya ait olan taşınmazların, servislerin, ürünlerin tüm detaylarının ikili toplantı ve görüşmelerle anlaşılması ve birlikte yapılan çalışmalarla metine dökülmesi ve site ağacının hazırlanması işlemidir.

Sonraki Adım
Process image

Eskiz Çalışmaları

Site Haritası Oluşturma sonrası karalama diyebileceğimiz çalışmalar yapılır ve kurumsal renkler ve çizgiler dikkate alınarak sitenin genel tasarım omurgası oluşturulur. Bu çalışma beğeni durumuna göre birkaç gün yada birkaç hafta alabilir.

Her çalışma müşteri ile paylaşılıp yaklaşım detayları yorumlanır ve son olarak bir eskiz üzerine yoğunlaşılır.

Sonraki Adım
Process image

Renklendirme

Kurum için hayal edilen uyumlu yada zıt renk setleri oluşturulur ve Tasarım omurgası üzerinden alternatif tasarımlar oluşturulur.

Müşteriye yapılan alternatif renk setleri sunumu sonrası bir sete karar verilir.

Sonraki Adım
Process image

Final Tasarım ve Kodlama

Oluşan Renklendirilmiş websitesi tasarımı tüm onaylar alındıktan sonra kodlanarak anlaşmanın çerçevesine göre ya dinamik içerik yönetim sistemi ile yada statik html dediğimiz ajansın içerikleri güncelleyebildiği yapı ile yayına hazır hale getirilir. Tüm Tarayıcı ve Cihaz testleri gerçekleştirildikten sonra yayına alınabilir.

Yeniliklerden haberdar olmak için
E-Bülten'imize üye olun.